Samsung Galaxy A21S remont

Kas soovite oma Samsung Galaxy A21S võimalikult kiiresti parandada? 

Phonetech Mobiiliäri kogenud spetsialistid teavad Samsung Galaxy telefonide parandamisest kõike ja on valmis iga probleemi lahendama! Juhul kui sinu Galaxy A21S on katki ärge kiirustage uut telefoni ostma. Phonetech teeninduskeskus pakub ekraani vahetust ootetööna ja paljusid muid remonditeenuseid. Tänu meie kogenud spetsialistidele saate oma nutitelefoni kiiresti ja tõhusalt parandada. Pakume kiiret diagnostikat ja remonti, kasutades kaasaegseid seadmeid ning originaalseid või kvaliteetseid B varuosi

telefoni kiire remont

Kiirremont

Kiire diagnostika ja seadme remont teie kohalolekul.

telefoni remont

Garantii ja kvaliteet

Garantii kõikidele töödele ja meie poolt vahetatud varuosadele

telefonilukk

Parkimine

Mugav 2 tundi tasuta parkimine hoolduskeskuse juures

Samsung Galaxy A21S remont
  •  Originaal ekraani vahetus – 90 eurot 
  •  Originaal aku vahetus – 55 eurot
  •  Laadimispesa vahetus – 45 eurot
  •  Kaamera klaasi vahetus – 30 eurot
  •  Kaamera vahetus alates – 55 eurot
  •  Tarkvara uuendust – 25 eur
  •  Põhiplaadi diagnostika – 20 eur
  •  Tagaklaasi vahetus – 35 eurot
  •  Mikrofoni remont – 45 eurot
  •  Kindlustusjuhtumi vormistamine – 15 eurot
 
    Korra avatud telefonile ei garanteeri 100% vee ega pritsmekindlust
 

Samsung Galaxy A21S / SM-A217F remonditeenused:

Phonetech Mobiiliteenindus on usaldusväärne teeninduskeskus, mis on spetsialiseerunud Samsung Galaxy A21S nutitelefonide remontimisele. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku teenindust ja tagada, et teie seade töötab taas suurepäraselt.

Kui teie Samsung Galaxy Galaxy A21S ekraan on katki või teil on muid probleeme, pole vaja muretseda. Meie kogenud spetsialistid on valmis teid aitama. Ekraani vahetamine toimub ootetööna, mis tähendab, et teie telefon remonditakse kiiresti ja te võite sellele järele tulla samal päeval.

Lisaks ekraani vahetusele pakume ka muid remonditeenuseid, nagu näiteks aku vahetamine, laadimisporti parandamine, nuppude asendamine ja palju muud. Meie eesmärk on lahendada kõik teie Samsung Galaxy A21S nutitelefoniga seotud probleemid, et te saaksite selle taas täielikult nautida. Meie teeninduskeskuses kasutame kaasaegseid seadmeid ja originaalseid või kvaliteetseid varuosasid, et tagada parim võimalik tulemus. Lisaks sellele pakume ka kiiret diagnostikat, et selgitada välja täpne probleem ja leida sellele sobivaim lahendus.

Remondi aja kokkuleppimiseks võtke meiega julgelt ühendust. Meie sõbralik ja kogenud meeskond on alati valmis teid abistama ning tagama, et teie nutitelefon on taas täielikult funktsionaalne.

Ärge muretsege, kui teie Samsung Galaxy A21S / SM-A217F nutitelefon on katki. Phonetech Mobiiliteenindus on siin, et teid aidata

Võta ühendust

Kontakt