Samsung Galaxy remont käib sujuvalt kui parandab Phonetech

Kvaliteetne Samsung Galaxy remont

mõistliku hinnaga

Samsung Galaxy remont

Sinu Samsung Galaxy telefon on katki, vajab ekraani või aku vahetust – julgelt võta meiega ühendust! Teostame kiiret diagnostikat ja remonti, kasutades kaasaegseid seadmeid ja originaal või kvaliteetseid B varuosi. Ekraani ja aku vahetame ootetööna. Garanteerime kvaliteedi!

Vali oma seeria

Tags

Samsung Galaxy S seeria

Samsung Galaxy A seeria

Miks valida Samsung Galaxy parandamiseks Phonetech Mobiiliäri

Suur ladu

Samsung Galaxy ekraanid ja akud enamus mudelite jaoks on kohapeal kohe saadaval ja tavaliselt saavad tööd tehtud samal päeval

Kiirremont

Tavapäraselt Samsung Galaxy ekraani või aku vahetus kestab meil 1-2 tundi. Keeruline diagnostika võib kauem aega võtta, kuid tavaliselt saab ka see samal päeval tehtud

Garantii

Garantii vahetatud varuosadele ja töödele 3 kuud

Mugav parkimine

Meie esinduse juures saad parkida 2 tundi tasuta. Ära unusta märkida parkimisaja algust

Personal

Teid teenindab 7+ aastase kogemusega personal

Hind ja kvaliteet

Meil on mõstlikud hinnad. Samsung Galaxy telefonide remontimisel kasutame ainult originaal või kvaliteetseid B varuosi

Samsung Galaxy probleemide loetelu ja nende lahendused

Mudeli koodi leiad tagaklaasi alumises osas või telefoni seadetest. Samamoodi on võimalik Samsung Galaxy mudeli tuvastada IMEI koodi järgi.

IMEI kood on 15 numbrit pikk kood, mis on kirjas SIM sahtli ja/või pakendi peal.

Valides telefonis numbrikoodi *#06# saad samuti oma IMEI koodi tuvastada.

Oma telefoni mudeli nüüd saad alljärgneva lingi kaudu tuvastada https://www.imei.info/ 

Põhimure tänapäevase Samsung Galaxy telefonidega on katkised ekraanid ja klaasid

Katkise Samsung telefoni klaasi või ekraani remont tavaliselt võtab 1-2 tundi
Kasutame originaal- või kõrge kvaliteetiga analoog ekraane, millele anname 3-kuise garantii

Aku eluiga on mure, mis vaevab paljusid telefonide kasutajaid. Juhul kui sinu samsung telefoni aku kestab vähem kui ette nähtud  ja vajab päeva jooksul mitut laadimist, siis on aeg oma telefoni aku ära vahetada – Phonetech teeb seda tunni jooksul.

Samsung telefon on vett saanud ja ei tööta? Meie hoolduses on võimalik teha keemilist pesu ja mikrokomponentide jootmist, mis võimaldab sinu telefoni uuesti töökorda seada.

Samsung telefonide tagaklaasid lähevad puruks sama kergelt nagu esiklaasid. Tagaklaaside vahetusele tavaliselt kulub meil 30 kuni 60 minutit.

Uuri kas sinu mudeli tagaklaas on kohapeal olemas ja sinu telefon saab korda täna

Samsung laadimispesa on see koht, mis igapäevaselt kulub ja on mehaanilise ja elektrilise mõju all. Kui sinu Samsungi telefon laeb teatud nurga all, laeb aeglaselt või ei lae üldse, siis meie tehnikud tuvastavad kiiresti tekkinud probleemi ja vahetavad vajalikud varuosad paari tunniga

Samsung Galaxy Remonditeenused

Kuulsa Samsungi kaubamärgi telefonid on usaldusväärsed ja töökindlad nutiseadmed. Samsung telefonide omanikud on harjunud seda intensiivselt kasutama igapäevaelus – suhtlemiseks, tööks, Internetis surfamiseks, finantstehingute tegemiseks ja paljuks muuks. Sageli võib suurte koormuste või mehaanilise kahjustuse tõttu tekkida tõrkeid keeruka tehnilise seadme töös. Kas teie samsungi telefon on katki? Helistage meie teeninduskeskusesse ja me pakume Samsungi telefonide professionaalset remonti ja hooldust mõistlike hindadega. Rohkem kui 8-aastase kogemusega tehnikud diagnoosivad ja parandavad sinu Samsung Galaxy telefoni 1 kuni 3 tunniga.

Samsung Galaxy remont

Viimase põlvkonna nutitelefonid on stiilse, ergonoomilise korpuse ja võimsa akuga kõrgtehnoloogilised seadmed.  Samsungi telefonide parandamise teeb keeruliseks asjaolu, et viimaste põlvkondade telefonidel pole kruviühendust – tootja on suurendanud korpuse tihedust, kasutades esi- ja tagaklaasi ühendamiseks väga kõva liimi, mis ei võimalda teil Samsungi mobiiltelefone kodustes tingimustes ise parandada. Spetsiaalsete diagnostika ja eriseadmete puudumisel on oht telefoni olulisi komponente kergelt kahjustada, mis ei võimalda isegi meie tehnikutele telefoni tehnilise seisukorda taastada. 

Soovitame usaldada Samsungi telefonide parandust asjatundjale – meie remondikeskus on varustatud kõige vajalikuga ning meie töötajatel on kutsetunnistused ja laialdased kogemused Lõuna-Korea kaubamärgi mobiilseadmetega töötamisel

Samsung Galaxy telefonide remondiprotsess

Mobiiltelefoni remont on keeruline protseduur, mis toimub mitmes etapis:

1. Veadiagnostika – kõikidele klientidele teeme telefonile tasuta veadiagnostikat, et tuvastada ilmseid ja varjatuid vigu

2. Telefoni soojendamine – kasutades spetsiaalset kuumutamisseadet, et viia nutitelefoni temperatuuri 60-70 kraadini. Sellest piisab viskoossete komponentide pehmendamiseks ja kerepaneelide eraldamiseks plastist õhukese seadmega, kahjustamata nutitelefoni osasi ja lintkaableid.

3. Telefoni lahtivõtmine – poltide lahtikeeramine, antennide eemadaline, lintkaablite ja muude komponentide ja osade lahtiühendamine.

4. Vigaste komponentide vahetus. Telefoni ekraani vahetus  võtab meil tavaliselt 1-2 tundi, sama aeg kulub telefoni aku vahetusega. Muude komponentide vahetuse puhul või keerulisema diagnostika puhul võib remondiaeg ajaliselt pikeneda. Kasutame originaal Samsungi varuosi

5. Nutitelefoni kokkupanek – tehnik paigaldab järjest kõik elektroonilised ja korpuse komponendid oma kohale tagasi ja liimib telefoni kokku, kasutades spetsiaalset liimi või tihendi, kui vedelikukindlus on oluline.

6. Testimine – sõltuvalt sellest, millist remonti tehti, kontrollitakse plokkide, moodulite ja kogu nutitelefoni kui terviku funktsionaalsust.

 

Me teostame igasuguse keerukusega telefonide remonditöid. Helistage meile või võtke ühendust e-posti teel – meie tehnikud nõustavad teid konkreetse probleemide osas tasuta. Tooge oma telefon meie remondikeskusesse. Kas teil pole aega meid külastada? Kasutage Omniva või Itella Smartpost pakiautomaati oma telefoni remontile saatmiseks. Saatmine on TASUTA ja võtab 1-2 tööpäeva.

 

Parandame sinu Samsung telefoni järmiste probleemide korral: 

  1. Nutitelefoni töös on katkestusi – seade ei lülitu sisse või lülitub ootamatult välja.
  2. Seade ei lülitu sisse või ilmuvad teised vead pärast vette kukkumist
  3. Puuteekraan ei reageeri puudutusele või puuteekraanile on ilmunud passiivsed alad
  4. Telefon ei hoia laadimist, laetuse taseme näit kaob või ei lae üldse.
  5. Te ei kuule kõne ajal teist inimest või teid ei kuule teine pool
  6. Kaamera ei tööta, pildil on laike, hägusid, triipe või kaamera ei fokuseeri
  7. Telefon ei leia mobiilsidevõrku või ekraanil levi tugevus on ristitud
  8. WiFi-ühendust ei ole võimalik kasutada
 
Iga remondi puhul anname remondiajaks TASUTA asendustelefoni!
 

Meie tehnikute töö on võimalikult läbipaistev. Me ei nõua lisateenuseid ega paku remonti olematutele probleemidele. Tagame igale kliendile tasuta nutitelefoni diagnostika ja tehtud töö kvaliteedi. Samsungi telefonide remondi hinnad lähtuvad varuosade maksumusest ja töö keerukusest

Too oma Samsung telefoni meie parandusse ja me taastame kiirelt sinu seadme funktsionaalsuse!

Võta ühendust

Kontakt