Samsung Galaxy Fold 3 5G remont

Kas soovite oma Galaxy Fold 3 nutitelefoni võimalikult kiiresti parandada? 

Phonetech Mobiiliäri on sinu usaldusväärne partner Samsung Galaxy Fold 3 nutitelefoni parandamisel. Meie kogenud tehnikud omavad põhjalikke teadmisi ja oskusi, et lahendada iga probleemi, millega sinu telefon võib kokku puutuda. Üheks meie peamiseks teenuseks on Samsung Galaxy Fold 3 ekraani remont ja aku vahetus, mida teostame ootetööna. Me mõistame, kui oluline on sulle oma telefoni kiiresti tagasi saada, seega teeme kõik endast oleneva, et parandusprotsess oleks tõhus ja kiire.

telefoni kiire remont

Kiirremont

Kiire diagnostika ja seadme remont teie kohalolekul.

telefoni remont

Garantii ja kvaliteet

Garantii kõikidele töödele ja meie poolt vahetatud varuosadele

telefonilukk

Parkimine

Mugav 2 tundi tasuta parkimine hoolduskeskuse juures

Galaxy Fold 3 remont
 • Originaal volditava ekraani vahetus 625 eurot 
 • Originaal väikse ekraani vahetus 195 eurot
 • Originaal akude vahetus 92 eurot (telefonis on 2 akut)
 • Laadimispesa vahetus 68 eurot
 • Tagaklaasi vahetus 77 eurot
 • Kaamera klaasi vahetus 40 eurot
 • Kaamera vahetus alates 80 eurot
 • Tarkvara uuendust 25 eur
 • Põhiplaadi diagnostika 20 eur
 • Mikrofoni remont 68 eurot
 • Kindlustusjuhtumi vormistamine 15 eurot
 
    Korra avatud telefonile ei garanteeri 100% vee ega pritsmekindlust
 

Samsung Galaxy FOLD 3 / SM-F926B remonditeenused:

Samsung Electronics tutvustab nutitelefoni Galaxy Fold 3, kokkupandavat seadet, mis avab täiesti uue mobiilseadmete kategooria. Galaxy Foldil on kokkupandav, servast servani ulatuv Infinity Flex ekraan, mis võimaldab nutitelefoni kompaktseks seadmeks kokku voltida. Kuna galaxy fold telefonil on kaks ekraani, on loogiline, et kõige levinum probleem, millega kasutajad kokku puutuvad, on ühe ekraani kahjustus või rike. 

Phonetech on usaldusväärne teeninduskeskus, mis on spetsialiseerunud Samsung Galaxy Fold 3 5G nutitelefonide remontimisele. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku teenindust ja tagada, et teie seade töötab taas suurepäraselt.

Kui sinu Galaxy Fold 3 5G telefon on katki, siis ära muretse – meie teeninduskeskus võtab sind vastu ja pakub sulle parimat võimalikku teenust. Üheks meie peamiseks teenuseks on Samsung Galaxy Fold 3 ekraani vahetus, mida teostame ootetööna. Me mõistame, kui oluline on sulle oma telefoni kiiresti tagasi saada, seega teeme kõik endast oleneva, et parandusprotsess oleks kiire. Lisaks ekraani vahetusele pakume ka mitmeid teisi remonditeenuseid Galaxy Fold 3 telefonidele. Meie kogenud spetsialistid teostavad kiiret diagnostikat ja remonti, kasutades kaasaegseid seadmeid ning originaalseid või kvaliteetseid B varuosi. Oled alati teretulnud meie teeninduskeskusesse, kus meie kogenud tehnikud võtavad sind vastu ning teevad kõik endast oleneva, et su telefon oleks kiiresti ja tõhusalt parandatud.

Lisaks ekraani vahetusele pakume ka muid remonditeenuseid, nagu näiteks aku vahetamine, laadimisporti parandamine, nuppude vahetus ja palju muud. Meie eesmärk on lahendada kõik teie Samsung Galaxy Fold 3 5G nutitelefoniga seotud probleemid, et te saaksite selle taas täielikult nautida. Meie teeninduskeskuses kasutame kaasaegseid seadmeid ja originaalseid või kvaliteetseid varuosasid, et tagada parim võimalik tulemus. Lisaks sellele pakume ka kiiret diagnostikat, et selgitada välja täpne probleem ja leida sellele sobivaim lahendus.

Remondi aja kokkuleppimiseks võtke meiega julgelt ühendust. Meie sõbralik ja kogenud meeskond on alati valmis teid abistama ning tagama, et teie Samsung Galaxy Fold 3 5G / SM-F926B nutitelefon on taas täielikult funktsionaalne.

Ärge muretsege, kui teie Samsung Galaxy Fold 3 nutitelefon on katki. Phonetech Mobiiliteenindus on siin, et teid aidata

Võta ühendust

Kontakt