Samsung Galaxy Fold remont

Otsid kus saab Galaxy FOLD 5G nutitelefoni võimalikult kiiresti parandada? 

Phonetech Mobiiliäri kogenud tehnikud teavad Samsung Galaxy FOLD telefonide parandamisest kõike ja on valmis iga probleemi lahendama! Juhul kui sinu Galaxy Fold telefon on katki ärge kiirusta uut telefoni ostma. Phonetech teeninduskeskus pakub Samsung Galaxy Fold ekraani vahetust ootetööna ja paljusid muid remonditeenuseid. Tänu meie kogenud spetsialistidele saate oma nutitelefoni kiiresti ja tõhusalt parandada. Pakume kiiret diagnostikat ja remonti, kasutades kaasaegseid seadmeid ning originaalseid või kvaliteetseid B varuosi.

telefoni kiire remont

Kiirremont

Kiire diagnostika ja seadme remont teie kohalolekul.

telefoni remont

Garantii ja kvaliteet

Garantii kõikidele töödele ja meie poolt vahetatud varuosadele

telefonilukk

Parkimine

Mugav 2 tundi tasuta parkimine hoolduskeskuse juures

Galaxy FOLD remont
 •  Originaal volditava ekraani vahetus 670 eurot 
 • Originaal väikse ekraani vahetus 185 eurot
 •  Originaal akude vahetus 69 eurot (Telefonis on kaks akut)
 •  Laadimispesa vahetus 65 eurot
 •  Tagaklaasi vahetus 79 eurot
 •  Kaamera klaasi vahetus 40 eurot
 •  Kaamera vahetus alates 60 eurot
 •  Tarkvara uuendust 25 eur
 •  Põhiplaadi diagnostika 20 eur
 •  Mikrofoni remont 65 eurot
 •  Kindlustusjuhtumi vormistamine 15 eurot
 
    Korra avatud telefonile ei garanteeri 100% vee ega pritsmekindlust
 

Samsung Galaxy FOLD / SM-F900 remonditeenused:

Samsung Electronics tutvustab nutitelefoni Galaxy Fold, kokkupandavat seadet, mis avab täiesti uue mobiilseadmete kategooria. Galaxy Foldil on maailma esimene 7,3-tolline kokkupandav, servast servani ulatuv Infinity Flex ekraan, mis võimaldab nutitelefoni kompaktseks seadmeks kokku voltida. Kuna galaxy fold telefonil on kaks ekraani, on loogiline, et kõige levinum probleem, millega kasutajad kokku puutuvad, on ühe ekraani kahjustus või rike. 

Phonetech on usaldusväärne teeninduskeskus, mis on spetsialiseerunud Samsung Galaxy Fold nutitelefonide remontimisele. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku teenindust ja tagada, et teie seade töötab taas suurepäraselt.

Kui teie Samsung Galaxy Fold üks ekraanidest on katki või teil on muid probleeme antud telefoniga, pole vaja muretseda. Meie kogenud spetsialistid on valmis teid aitama. Ekraani vahetamine toimub ootetööna, mis tähendab, et teie telefon remonditakse kiiresti ja te võite sellele järele tulla samal päeval.

Lisaks ekraani vahetusele pakume ka muid remonditeenuseid, nagu näiteks aku vahetamine, laadimisporti parandamine, nuppude vahetus ja palju muud. Meie eesmärk on lahendada kõik teie Samsung Galaxy FOLD  nutitelefoniga seotud probleemid, et te saaksite selle taas täielikult nautida. Meie teeninduskeskuses kasutame kaasaegseid seadmeid ja originaalseid või kvaliteetseid varuosasid, et tagada parim võimalik tulemus. Lisaks sellele pakume ka kiiret diagnostikat, et selgitada välja täpne probleem ja leida sellele sobivaim lahendus.

Remondi aja kokkuleppimiseks võtke meiega julgelt ühendust. Meie sõbralik ja kogenud meeskond on alati valmis teid abistama ning tagama, et teie Samsung Galaxy FOLD / SM-F900 nutitelefon on taas täielikult funktsionaalne.

Ärge muretsege, kui teie Samsung Galaxy FOLD  nutitelefon on katki. Phonetech Mobiiliteenindus on siin, et teid aidata

Võta ühendust

Kontakt