Samsung Galaxy S20 Plus / SM-G985F remont

Kas soovite oma Galaxy S20+ nutitelefoni võimalikult kiiresti parandada? 

Phonetech Mobiiliäri kogenud spetsialistid teavad Samsung Galaxy S20 plus parandamisest kõike ja on valmis iga probleemi lahendama! Juhul kui sinu Galaxy S20+ on katki ärge kiirustage uut telefoni ostma. Phonetech teeninduskeskus pakub Samsung Galaxy S20+ ekraani vahetust ootetööna ja paljusid muid remonditeenuseid. Tänu meie kogenud spetsialistidele saate oma nutitelefoni kiiresti ja tõhusalt parandada. Pakume kiiret diagnostikat ja remonti, kasutades kaasaegseid seadmeid ning originaalseid või kvaliteetseid B varuosi

ORIGINAAL EKRAANI VAHETUS270
EKRAANI KLAASI VAHETUS265
AKU VAHETUSAlates 45
KESKRAAMI VAHETUS‘-
ORIGINAAL TAGAKAANE VAHETUS60
ANALOOG TAGAKAANE VAHETUS‘-
MIKROFONI VAHETUS55
LAADIMISPESA / PLAADI VAHETUS60
KÕLARI VAHETUS50
TAGAKAAMERA VAHETUSPäringu alusel
ESIKAAMERA VAHETUSPäringu alusel
KAAMERAKLAASI VAHETUS40
EMAPLAADI PARANDUS / VAHETUSPäringu alusel

Samsung Galaxy S20+ / SM-G985F remonditeenused:

Phonetech Mobiiliteenindus on usaldusväärne teeninduskeskus, mis on spetsialiseerunud Galaxy S20+ nutitelefonide remontimisele. Meie eesmärk on pakkuda teile parimat võimalikku teenindust ja tagada, et teie seade töötab taas suurepäraselt.

Kui teie Samsung Galaxy S20 plus ekraan on katki või teil on muid probleeme, pole vaja muretseda. Meie kogenud spetsialistid on valmis teid aitama. Ekraani vahetamine toimub ootetööna, mis tähendab, et teie telefon remonditakse kiiresti ja te võite sellele järele tulla samal päeval.

Lisaks ekraani vahetusele pakume ka muid remonditeenuseid, nagu näiteks aku vahetamine, laadimisporti parandamine, nuppude asendamine ja palju muud. Meie eesmärk on lahendada kõik teie Samsung Galaxy S20+ nutitelefoniga seotud probleemid, et te saaksite selle taas täielikult nautida. Meie teeninduskeskuses kasutame kaasaegseid seadmeid ja originaalseid või kvaliteetseid varuosasid, et tagada parim võimalik tulemus. Lisaks sellele pakume ka kiiret diagnostikat, et selgitada välja täpne probleem ja leida sellele sobivaim lahendus.

Remondi aja kokkuleppimiseks võtke meiega julgelt ühendust. Meie sõbralik ja kogenud meeskond on alati valmis teid abistama ning tagama, et teie Samsung Galaxy S20+ / SM-G985F nutitelefon on taas täielikult funktsionaalne.

Ärge muretsege, kui teie Samsung Galaxy S20 Plus nutitelefon on katki. Phonetech Mobiiliteenindus on siin, et teid aidata

Võta ühendust

Kontakt